aradepo hakkında…

Aradepo, kökleri 1955 yılına uzanan bir işletme kültürünün içinde doğdu.

Grubun kurucusu olarak Avni Peksaygılı, 1976 yılında Oto Saygılı, ve 1986’da ise Canlı Otomotiv ile sürekli gelişen bir kurumsallaşmanın tetikleyicisi oldu.

Canlı Otomotiv, Oto Saygılı gibi 40 yılı aşkın süredir oto yedek parça pazarında, özellikle İzmir ve Ege Bölgesi içinde etkin olarak faaliyetlerine devam ediyor. Aradepo markasıyla tüm Türkiye’ye ulaşma vizyonunu hayata geçirme kararlılığında.

İkinci kuşak yöneticisi Mutlu Peksaygılı’nin liderliğinde, yeni marka ve iş fikirleriyle Grubu geleceğe taşıma iddiasına sahip. Grup, kurucu felsefesinde yer alan ilke ve değerleri yenilikçi bir anlayışla yeniden şekillendiriyor. Grup, dürüst ticaret ve güvene dayalı, müşterilerini önceleyen bir anlayışı günümüz koşullarına göre sürekli güncelliyor.

Azimli bir çalışkanlıkla, dürüst ticaret ilkelerine bağlı, tüm paydaşlarımızla güvene dayalı işbirlikleri geliştiririz.

Yenilikçi bir girişim enerjisini bilimsel bilginin rehberliğinde ve teknolojinin olanaklarıyla birlikte tüm iş süreçlerimize yansıtırız.

İş yaptığımız sektörlerin sağlıklı büyümesi için sorumluluk alır, toplumun gelişimine katkı sağlamayı bir görev olarak kabul ederiz.

İş ortağı olarak kabul ettiğimiz müşterilerimizin sağlıklı büyümelerine destek olmak, temel misyonumuz.

Ara Depo’nun gelecek vizonunda daha çok teknoloji var. Teknoloji destekli sipariş, teslimat sistemlerini iyileştirme konusunda kararlı. Pazarın, müşterilerin gereksinimlerine göre şekil alan esnek, etkin bir yönetim anlayışında teknoloji temel bir yere sahip. Ara Depo, marka değerini de tam da bu müşteri memnuniyeti odaklı, yenilikçi yaklaşımında ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Kısa bir zamanda tüm Türkiye’de açacağı mağazalarıyla iş birliği içinde olduğu paydaşları ve iş ortağı gördüğü perakendicilere çok daha geniş bir coğrafyada hizmet vermeyi hedefliyor.